Тел.:

 +38 044 233 77 84, +38 044 233 77 63

E-mail: info@ergopack.ua

Якість, Здоров'я, Безпека і Екологія

← Назад

ЯКІСТЬ

Ми виробляємо продукцію заявлених характеристик і якості, якими управляємо.

В Компанії впроваджена інтегрована система управління відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 «Система управління якістю». З листопада 2011 року Компанія щорічно отримує міжнародний сертифікат за стандартом ISO 9001, і покращує свою роботу відповідно до вимог стандарту, що гарантує споживачам високий рівень якості продукції, що виробляється.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ, ОЩАДЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, Є, ОДНИМИ З ОСНОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ТОВ «ЕРГОПАК»

Ми прагнемо не тільки відповідати вимогам законодавства України, а й вживати додаткових заходів, необхідних для зниження ризиків в цих областях. Тому в Компанії з дня заснування здійснюється системна робота щодо поліпшення показників аварійності та травматизму, зниження впливу на навколишнє середовище.

Ми використовуємо і розвиваємо виробничі технології з турботою про навколишнє середовище та персонал. Націлені на максимальне використання вторинної сировини у виробництві - зі збереженням або поліпшенням споживчих властивостей нашої продукції.

В рамках виконання пріоритетних напрямків діяльності, визначених у Стратегії, в Компанії була розроблена і впроваджена Інтегрована система управління промисловою безпекою, охорони праці і навколишнім середовищем на основі кращих світових практик. З листопада 2011 року система управління щорічно проходить аудит на відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001 і ISO 14001. 

Політика у сфері якості, екології, охорони праці

Сертифікат з ISO 9001

Сертифікат з ISO 14001

Сертифікат з ISO 18001

 

© 1996 - 2021

ТОВ "Ергопак". Всі права захищені.              Мелочи Жизни ТМ

Розробка сайту веб студія SEOTM