Тел.:

 +38 044 233 77 84, +38 044 233 77 63

E-mail: info@ergopack.ua

Новини та події

← Назад
5.04.2013
ТМ «Мелочи Жизни» зробить Україну чистішою

В березні 2013 року ТМ «Мелочи Жизни» стала національним партнером Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2013».

«Зробимо Україну чистою» - це екологічний рух, який вже 3 роки поспіль проводить масштабні прибирання сміття в українських містах і селищах. З кожним роком до руху приєднується все більше людей. Для порівняння: на першу акцію в 2011 році вийшло 22 тисячі осіб - в 2012 році кількість учасників подвоїлась.

Всі витрати на проведення акції (придбання інструментів, організацію, вивезення та утилізацію сміття) беруть на себе національні та локальні партнери акції.

Минулого року торговельна марка «Мелочи Жизни» підтримала локальну акцію «Зробимо Україну чистою» у місті Боярка, де знаходиться головний офіс Компанії. Прибирання викликало неабиякий інтерес у місцевих жителів. Результатом роботи стало очищення від сміття міського парку та лісової зони біля школи.

Одночасно із Всеукраїнською акцією 2012 року в Каневі також пройшов загальноміський суботник. Його ініціатором виступила мерія на чолі з Віктором Ніколенко. Учасниками прибирання були різні комерційні та комунальні підприємства. Зокрема фабрика «Ергопак» надала пакети для сміття та організувала ініціативну групу співробітників, яка допомогла очистити міські узбіччя. 

Цього року ТМ «Мелочи Жизни» вирішила розширити свою допомогу екологічному рухові, тому вона стала національним партнером акції «Зробимо Україну чистою – 2013». З цього приводу Андрій Фаюра, перший заступник директора ТОВ «Ергопак», зауважив: «Турбота про навколишнє середовище є дуже важливою для нашої Компанії, тому ми прагнемо підтримувати екологічні ініціативи, які можуть змінити світ».

Для того, щоб стати учасником акції необхідно:

·         дізнатися на сайті letsdoit.org.ua, в яких місцях Канева буде проходити прибирання;

·         прийти на вказане місце та отримати всі необхідні інструменти для прибирання (рукавички, пакети);

·         прибрати свою ділянку;

·         розмістити фотографії з прибирання у групі акції всоціальній мережі Фейсбук (facebook.com/LetsDoItUkraine).

Зробимо Україну чистою - 2012

© 1996 - 2021

ТОВ "Ергопак". Всі права захищені.              Мелочи Жизни ТМ

Розробка сайту веб студія SEOTM